Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 maja 2020
  • wyświetleń: 16456

Coraz więcej zakażeń w gminie. Burmistrz apeluje o ostrożność

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W ostatnim czasie na terenie powiatu pszczyńskiego odnotowano nagły wzrost zachorowań na COVID-19. To między innymi efekt wykonywanych testów wśród pracowników okolicznych kopalni. Wzrosła jednak też liczba zakażeń na terenie samej gminy Pszczyna. Burmistrz zaapelował do mieszkańców.

Daisy w maseczce
Coraz więcej zakażeń w gminie. Burmistrz apeluje o ostrożność · fot. UM Pszczyna


- Zwracam się do Państwa z prośbą o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Od kilku dni rząd realizuje pakiet odmrażania polskiej gospodarki, zniesiono wiele ograniczeń w życiu społecznym, ale pamiętajmy, aby nadal przestrzegać ustalonych zasad i stosować się do wszystkich zaleceń. Nie zapominajmy też o tym, by zachowywać bezpieczną odległość - apeluje burmistrz Dariusz Skrobol.

Warto dodać, że we wtorek, 12 maja o godz. 7.00 na terenie gmina Pszczyna mieliśmy 27 potwierdzonych zakażeń. W całym powiecie groźnego wirusa wykryto u 100 osób.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.