pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 3954

Bluzy z nadrukiem - modnie i wygodnie

Materiał partnera:

Ubrania z nadrukami cieszą się coraz większą popularnością. Dzieje się tak z kilku powodów. Z jednej strony pozwalają na pokazanie światu swojej osobowości.

Bluzy z nadrukiem - modnie i wygodnie


Z drugiej, zapewniają wygodę w wielu sytuacjach. Jak się okazuje, również coraz więcej przedsiębiorców zaczyna interesować się tego typu produktami, by promować swoją markę. W czym dokładnie tkwi fenomen bluz z nadrukiem? Czy warto się nimi zainteresować?

Modnie i wygodnie w każdej sytuacjiBluzy będące bazą do wykonania nadruku projektowane są z najwyższą starannością. Wszystko po to, aby zapewnić wygodę użytkownikowi. Jak się okazuje, producent dba o to, aby materiał był wysokiej jakości i był przyjemny w dotyku. To znacznie wpływa na komfort noszenia ubrania. Co więcej, projektanci dbają też o to, aby krój odzieży był dopasowany do najnowszych trendów modowych. Dzięki czemu wybierając bluzę z odpowiednim nadrukiem, otrzymujesz nie tylko wygodne, ale i modne ubranie.

Pamiętaj, że na ostateczny wygląd bluzy wpływ może mieć technika wykonania nadruku. Portal koszulkowy.pl oferuje swoim klientom kilka sposobów nanoszenia tekstu lub grafiki na odzież, np. sublimację, sitodruk i druk cyfrowy. Więcej na temat poszczególnych rodzajów technik druku przeczytasz na wspomnianej wyżej stronie.

modnie-i-wygodnie-w-kazdej-sytuacji


Ubranie z przesłaniem, czyli pokaż innym to, co myśliszWśród bluz z nadrukami szczególną popularnością cieszą się te ozdobione tekstem i grafiką z przesłaniem. Może ono mieć zabawny charakter, jak np. lista zasad spotykania się z córką lub całkiem poważny. Przykładowo może to być przekazanie bliskim informacji, że w niedługim czasie rodzina się powiększy. Taka bluza może być przygotowana w wersji dla przyszłego taty, a także dla dziadków. Przesłanie umieszczone na bluzie może też dotyczyć hobby osoby noszącej, jej zawodu czy stanu cywilnego. Co istotne, zamawiając bluzę z nadrukiem, można skorzystać z gotowych szablonów lub stworzyć własny tekst i dodać do niego pasującą grafikę. Jeżeli chcesz zamówić takie ubranie, inspiracji na jej projekt możesz poszukać w artykule: Bluzy z nadrukiem - ubrania z przesłaniem.

Ciekawym trendem są też bluzy dla par. Wówczas napisy na dwóch sztukach odzieży nawiązują do siebie. Przykładem może być tutaj popularny motyw "Mr Right" i "Mrs Always Right".

Bluzy z nadrukiem - do szkoły, na uczelnię i do pracyBluza ozdobiona wybranym przez Ciebie nadrukiem może stać się praktycznym strojem na co dzień. Idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie stroju do szkoły, na uczelnię czy też spotkanie ze znajomymi. Co więcej, jeżeli tam, gdzie pracujesz, nie obowiązuje określony dress code, możesz wybrać ją jako codzienny strój do pracy. Jak się okazuje, bluza może służyć również do promocji firmy. Wystarczy zamiast zabawnego napisu wybrać logo przedsiębiorstwa i sentencję, która kojarzy się z jego ofertą i jednocześnie niesie ze sobą ciekawe przesłanie. Wówczas będzie ona ciekawym gadżetem promocyjnym, który może być częścią odzieży dla pracowników. Może to też być np. bonus dla stałych klientów w programie lojalnościowym lub nagroda w konkursie.