pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4833

100 maseczek od pszczyńskich wędkarzy dla strażników miejskich

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Co dzień słyszymy o wielkiej mobilizacji mieszkańców powiatu, którzy szyją maseczki, organizują zbiórki pieniężne i rzeczowe na rzecz szpitali oraz przekazują środki dezynfekcyjne medykom i stróżom prawa. Teraz pomogli również wędkarze zrzeszeni w pszczyńskim kole wędkarskim.

Maseczki
Maseczki od pszczyńskich wędkarzy dla straży miejskiej przekazał Kazimierz Kowalik - 17.04.2020 · fot. UM Pszczyna


Sto atestowanych maseczek od wędkarzy przekazał pracownikom straży miejskiej Kazimierz Kowalik, prezes pszczyńskiego Koła nr 44 Polskiego Związku Wędkarskiego.

To kolejny przykład pomocy, jaką organizują mieszkańcy gminy Pszczyna. Kilka dni temu maseczki oraz środki dezynfekujące i czyszczące za ponad 6400 złotych przekazali kibice Górnika Zabrze z Pszczyny. Na podobną pomoc można było liczyć też ze strony kibiców Ruchu Chorzów z Pszczyny i Strumienia, którzy przeprowadzili zbiórkę dla Szpitala Powiatowego. Za zebrane pieniądze zakupili przyłbice, wody, soki, kawę, herbatę, ręczniki papierowe oraz środki czystości. O tych inicjatywach możecie przeczytać w naszych poprzednich artykułach:


Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

ar / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj