pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4025

Jak parkować przy Urzędzie Gminy Kobiór?

Częste skargi mieszkańców kierowane do wójta oraz policji na niewłaściwe parkowanie pojazdów przed budynkiem Urzędu Gminy Kobiór były omawiane na spotkaniu, w którym uczestniczyli przedstawiciele urzędu, Komendy Powiatowej Policji oraz Starostwa Powiatowego w Pszczynie.

parking przy Urzędzie Gminy Kobiór
Parking przy Urzędzie Gminy Kobiór · fot. UG Kobiór


Na posiedzeniu zostały uzgodnione możliwości wprowadzenia oznakowania poziomego i pionowego, ograniczające możliwość parkowania na chodniku oraz drodze pożarowej. W ramach projektu wyznaczono także jedno miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych, usytuowane przy windzie oraz miejsca parkingowe dla osób korzystających z bankomatu. Pozostali klienci urzędu mają możliwość parkowania na wewnętrznym placu gminnym. Ponadto trwają prace nad zaprojektowaniem dodatkowych miejsc parkingowych po wschodniej stronie ulicy Kobiórskiej oraz na terenie byłej bazy transportu leśnego przy ul. Tuwima.

parking przy Urzędzie Gminy Kobiór
Parking przy Urzędzie Gminy Kobiór · fot. UG Kobiór


Pomimo nowego oznakowania i instalacji słupków zdarzają się kierowcy, którzy w dalszym ciągu nie przestrzegają wprowadzonego zakazu parkowania. - Informujemy, że miejsce to jest objęte stałym monitoringiem. W przypadku dalszego ignorowania przez kierowców wykonanego oznakowania, będziemy zmuszeni kierować nagrania z monitoringu do policji z wnioskiem o ukaranie - zwracają uwagę urzędnicy.

BM / pless.pl, źródło: UG Kobiór

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.