pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 2548

Darmowe porady prawne udzielane są przez telefon

Nieodpłatne porady prawne i obywatelskie na terenie powiatu pszczyńskiego udzielane są przez telefon.

darmowe porady prawne


Mieszkańcy mogą korzystać z bezpłatnych porad prawnych na terenie każdej z gmin. Organizacją tej pomocy zajmuje się powiat pszczyński.

Potrzebujesz porady? Pobierz: Wniosek o zgłoszenie porady na odległość. Wypełniony i podpisany wniosek prześlij na adres: niepelnosprawni@powiat.pszczyna.pl a na jego podstawie zostanie wyznaczony termin porady, o którym poinformujemy Cię telefonicznie.

W wyjątkowej sytuacji, gdy nie posiadasz dostępu do Internetu, możesz złożyć wniosek wraz z oświadczeniem o uzyskanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego ustnie dzwoniąc po numer telefonu 32 449 23 78.

Szczegółowe informacje: www.powiat.pszczyna.pl/wiadomosci/6597-nieodplatne-porady-prawne-i-obywatelskie-przez-telefon

Nie wiesz gdzie szukać pomocy? Skorzystaj z listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa, która zawiera dane jednostek nieodpłatnego poradnictwa uporządkowane według tematyki poradnictwa, w tym jednostek publicznych, jednostek niepublicznych działających na zlecenie oraz jednostek prowadzących działalność pożytku publicznego działających na zlecenie, którym powierzono zadania z zakresu poradnictwa specjalistycznego na podstawie odrębnych przepisów.

Dane informacyjne na liście obejmują m. in. adres i dane kontaktowe oraz dni i godziny działalności

Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.