pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4181

Dom Technologii: rękawiczki dla instytucji, konsultacje dla firm

W 2018 roku w Pszczynie zainicjowany został projekt pod nazwą Dom Technologii. Teraz właściciele przyłączają się do akcji #PszczynaSobiePomaga.

Dom Technologii
Dom Technologii przy ul. Słonecznej w Pszczynie · fot. materiały prasowe


Dom Technologii to kreatywna przestrzeń, która łączy i wspiera pomysłodawców, projektantów oraz ludzi nauki. Jest promotorem innowacji, technologii i nowatorskich koncepcji. Organizuje szkolenia, webinaria, wykłady i prezentacje.

Projekt kierowany jest do firm, instytucji i osób zainteresowanych głównie z powiatu pszczyńskiego. Dom Technologii przyłącza się do akcji #PszczynaSobiePomaga pod hasłem: "Jak wykorzystać dobrze czas spowolnienia gospodarczego". Propozycja to nieodpłatne konsultacje dla zainteresowanych osób i firm.

Ponadto, w ramach akcji wspierającej walkę z pandemią, w pierwszych dniach kwietnia Dom Technologii przekazał cztery tysiące sztuk jednorazowych - jałowych rękawiczek ochronnych dla Powiatowego Urzędu Pracy, Straży Pożarnej w Pszczynie, Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Częstochowskiej w Pszczynie. Rękawiczki otrzymały także Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Pszczynie - Łące oraz Dom Kulejących Aniołów w Piasku.

Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej projektu: www.domtechnologii.eu.

Dom Technologii™
43-200 Pszczyna
ul. Słoneczna 2
woj. śląskie, Polska

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.