pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2020
  • 10 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 16611

[WIDEO] Kwiatowa akcja na osiedlu w Pszczynie w TVN24

W niedzielny poranek mieszkańcy osiedla Daszyńskiego przed swoimi posesjami znaleźli piękne kwiaty. Ten podarek to efekt spontanicznej akcji firmy Terraplant MK Płonka. Jak podkreślają jej właściciele, celem było "poprawienie ludziom nastroju w tym nieciekawym czasie". Tematem zainteresowali się reporterzy stacji TVN24, którzy przyjechali do Pszczyny, by porozmawiać z obdarowanymi mieszkańcami oraz inicjatorami akcji. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Loading...


Na facebookowym profilu osiedla Daszyńskiego opublikowano liczne zdjęcia kwiatów. Obdarowani mieszkańcy docenili gest i ochoczo dziękowali właścicielom firmy. Jednocześnie pojawiły się głosy zachęcające do zakupu roślin z ogrodnictwa, aby wesprzeć przedsiębiorców w tym trudnym czasie. My również przyłączamy się do tego głosu: wspierajmy lokalne firmy!

W godzinach popołudniowych na głosy uznania odpowiedziała Monika Płonka z hurtowni Terraplant MK Płonka. - Chciałam podziękować za pozytywny odbiór naszej "akcji". Nie spodziewaliśmy się takiego odzewu i tylu miłych słów. Równocześnie chciałam zaznaczyć, że naszym celem nie było przeprowadzenie akcji marketingowej czy reklama tylko poprawienie ludziom nastroju w tym nieciekawym czasie - czytamy na profilu osiedla Daszyńskiego. - Wieści szybko się rozchodzą i nie udało się zrobić tego anonimowo. Nie chciałabym, żeby ktokolwiek czuł się zobowiązany do zakupu naszych kwiatów w kwiaciarni Natalia. To była spontaniczna propozycja p. Bogusi Kalarus, właścicielki kwiaciarni, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Miejmy nadzieję, że wszyscy jak najszybciej wrócimy do normalności - napisała Monika Płonka.

Loading...


Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.