Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 kwietnia 2020
  • 5 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 9081

Szpital Wojewódzki zamknął kolejny oddział, pacjent z koronawirusem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej został objęty kwarantanną. Jeden z pacjentów okazał się zakażony koronawirusem. Mężczyzna, gdy zgłaszał się do placówki, nie miał żadnych objawów zakażenia SARS-CoV-2.

szpital wojewódzki
Szpital Wojewódzki zamyka kolejny oddział, pacjent z koronawirusem · fot. bielsko.info


O całej sytuacji poinformowała nasz portal w piątek po południu Anna Szafrańska, rzecznik Szpitala Wojewódzkiego. - Próbki na obecność koronawirusa pobrano od pacjenta, ponieważ miał przejść operację - podkreśla rzecznik.

Kwarantanna oznacza, że na oddział nie będą przyjmowani kolejni pacjenci. Nikt również nie zostanie wypisany do domu. Personel, który miał kontakt z zakażonym pacjentem, także został poddany kwarantannie.

mp / pless.pl, źródło: Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.