Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 3016

Zadbaj o zdrowie bez wychodzenia z domu

Artykuł sponsorowany:

W dobie zagrożenia jakie niesie ze sobą epidemia koronawirusa, bezpieczeństwo jest najważniejsze - dlatego staramy się wszelkie sprawy załatwiać zdalnie. Z dnia na dzień przybywa produktów i usług, z których możemy skorzystać bez wychodzenia z domu - nawet w przypadku ubezpieczeń zdrowotnych lub na życie.

Czym jest ubezpieczenie zdrowotne?To ubezpieczenie, które pozwala nam korzystać ze świadczeń z zakresu opieki medycznej - czyli wizyt u lekarzy specjalistów, badań i zabiegów. Wyróżnia się:
  • obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne (ZUS), w ramach którego możemy korzystać z publicznych placówek zdrowia
  • dobrowolne (prywatne) ubezpieczenie zdrowotne, które gwarantuje pacjentom ułatwiony kontakt z lekarzem, szybsze wykonanie zabiegów oraz badań.


Prywatna opieka medyczna cieszy się coraz większą popularnością. Nie bez powodu - posiadając wykupiony pakiet medyczny, mamy nieograniczony dostęp do lekarzy specjalistów, a z wizyt korzystamy bez skierowań. Dzięki temu oszczędzamy nasz czas - jeżeli odczuwamy jakieś dolegliwości, nie musimy iść najpierw do lekarza podstawowej opieki medycznej po skierowanie do specjalisty.

Sposób umawiania wizyt jest prosty i wygodny. Kontaktując się na przykład przez infolinię lub czat na stronie internetowej, konsultant umawia nas w wybranej dostępnej placówce medycznej, w dogodnym dla nas terminie. Czas oczekiwania na wizytę to kilka dni roboczych, a w przypadku gwarantowanych świadczeń zdrowotnych w Polsce może wynieść nawet kilka miesięcy. Możemy również zadbać o zdrowie naszych bliskich, wybierając odpowiedni wariant ubezpieczenia.

Pakiet opieki medycznej wybierasz sam - w zależności od swoich potrzeb i możliwości finansowych. Warianty różnią się od siebie między innymi liczbą dostępnych lekarzy specjalistów, badań i zabiegów.

smsu Carbo Asecura

*składka miesięczna

Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij w link: smsu.com.pl

Ubezpieczenie na życie, czyli...Ubezpieczenie na życie to taki rodzaj polisy, która gwarantuje wypłatę odszkodowania w razie wystąpienia zdarzenia wskazanego w umowie - od złamań, przez poważniejsze wypadki, aż po śmierć. Życie jest pełne niespodzianek, dlatego warto skorzystać z ubezpieczenia, dzięki któremu będziemy przygotowani na wszelkie zdarzenia losowe.

Obecnie wiele przedsiębiorstw stara się umożliwić klientom korzystanie z ich usług nie wychodząc z domu, czyli prosto i szybko, a co najważniejsze - bezpiecznie. Dotychczas zakup ubezpieczenia wiązał się z wizytą w biurze, gdzie musieliśmy wypełnić i podpisać wszelkie potrzebne dokumenty. Jednak wyjątkowa sytuacja wymaga wyjątkowych rozwiązań - dlatego ubezpieczenie zdrowotne, a także polisę na życie w PZU Życie możemy wykupić zdalnie za pośrednictwem Śląsko-Małopolskiego Stowarzyszenia Ubezpieczonych.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.smsu.com.pl

smsu carbo asecura