Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 13 marca 2020
  • wyświetleń: 1253

Eichholtz - aranżacja gabinetu, biura

Materiał partnera:

Gabinet, biuro - to miejsce, które powinno skłaniać nas do kreatywnej pracy, dawać jej komfort a jednocześnie umożliwiać skupienie. Dlatego też ważne jest aby urządzić je w dobry sposób.

Eichholtz - aranżacja gabinetu, biura


Gabinet idealny - kolorystykaBardzo istotną kwestią jeśli chodzi o urządzanie gabinetu będzie kolorystyka. Nie od dziś mówi się o tym, że barwy mają naprawdę ogromnie znaczenie. Wykazano na przykład, ze w biurach, w których dominującym kolorem jest biel, pracownicy są znacznie mniej kreatywni i osiągają gorsze wyniki. Z drugiej strony, niezwykle jaskrawe barwy mogą rozpraszać i potęgować zmęczenie. Jakie więc kolory poleca się w aranżacjach biura? Dobre to te, które motywują do działania, ale też takie, które wyciszają, uspokajają. Warto więc łączyć sobie barwy w gabinecie.

Eichholtz - aranżacja gabinetu, biura


Kolorem roku 2020 jest niebieski - ma on rolę uspokajającą. Podobnie działa szary czy brąz, odpoczywa nie tylko umysł, ale i oczy. Warto natomiast nie przesadzić z tymi barwami, aby nie stały się przytłaczające. Pastelowy, jasny pomarańczowy czy czerwień to z kolei kolory aktywizujące, które wyzwolą kreatywność.

Eichholtz - aranżacja gabinetu, biura


Jakie meble i dodatki umieścić w gabinecieUrządzenie gabinetu zależy przede wszystkim od charakteru wykonywanych obowiązków. Planując aranżację tego pomieszczenia, powinniśmy przewidzieć czy gabinet będzie nam służył do samotnej pracy czy też będą się w nim również odbywać spotkania z klientami. Jakie meble i dodatki powinny się znaleźć w gabinecie? Przede wszystkim, musimy mieć wygodne miejsce do pracy - biurko i komfortowy fotel to podstawa. Warto zainwestować w meble, które będą nie tylko praktyczne, ale i piękne. Biuro jest swoistą wizytówką.

Eichholtz - aranżacja gabinetu, biura


Kolejną istotną kwestią jest oświetlenie - do pracy potrzebne jest dobre światło, najlepiej kilka jego źródeł. Warto sprawdzić ofertę Eichholtz - znajdziemy w niej designerskie lampy stołowe i sufitowe, pasujące do różnych aranżacji. Na przykład świetnie będą się prezentować lampy ze srebrnymi, nawiązującymi do stylu nowojorskiego elementami geometrycznymi. Biuro może mieć też elementy glamour takie jak złota nowoczesna lampa.

Eichholtz - aranżacja gabinetu, biura


Biuro to także biuro czy stolik - jeśli lubimy nowoczesne formy, warto zastanowić się albo na surowym, prostym drewnem albo nad szkłem - oba rozwiązania pomogą nam stworzyć znakomitą przestrzeń do pracy. Zwróćmy uwagę na stoliki z nowoczesnymi, ale dość fantazyjnymi metalowymi okuciami - łączą one elegancję, prostotę i kreatywność.

Eichholtz - aranżacja gabinetu, biura


Trendy w aranżacjach na 2020 rokTargi aranżacji i wyposażenia wnętrz z MyHoneyHome: porozmawiajmy o trendach modowych w 2020 na festiwal wnętrz. Co w tym roku jest popularne w urządzaniu nie tylko biura czy gabinetu, ale ogólnie wnętrz? Chcemy być bliżej natury, stąd sporo motywów roślinnych czy kwiatowych pojawi się w dekoracji wnętrz. W gabinecie przyda nam się trochę zieloności, dlatego też rośliny są idealnym rozwiązaniem. W przestrzeni związanej z pracą nadal popularny jest styl industrialny - biura i gabinety mogą wyglądać jak odnowione, nowojorskie lofty z minimalistycznym wystrojem. Królująca kolorystyka związana jest z ekologią. Oprócz niebieskiego, będącego kolorem roku, w aranżacjach pojawiają się głównie kolory ziemi.

Eichholtz - aranżacja gabinetu, biura


Biuro to przestrzeń, w której wykonujemy swoją pracę, spędzamy więc w nim dużo czasu. Dlatego też, powinno być urządzone w sposób, który sprawi, że będziemy czuli się dobrze, co pozytywnie wpłynie na jakość naszej działalności oraz wydajność.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.