Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 lutego 2020
  • wyświetleń: 13866

[WIDEO] Wypadek w Kobielicach. Śmigłowiec zabrał 6-latkę do szpitala

Policjanci z Pszczyny ustalają dokładny przebieg wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę, 16 lutego. Na ul. Pszczyńskiej w Kobielicach zderzyły się samochody marki mercedes i renault. W zdarzeniu ucierpiała 6-letnia pasażerka, która śmigłowcem pogotowia lotniczego została przetransportowana do szpitala.

Loading...


Zdarzenie zanotowano tuż przed godziną 12.00. Ze wstępnych ustaleń mundurowych obsługujących to zdarzenia wynikało, że 67-letni kierowca mercedesa zderzył się na skrzyżowaniu z jadącym w kierunku Żor renaultem. Mieszkanka Rybnika, która kierowała renaultem, była trzeźwa w chwili zdarzenia. Policjanci nie mieli również zastrzeżeń co do stanu trzeźwości kierowcy mercedesa.

Wypadek Kobielice
Wypadek w Kobielicach - 16.02.2020


W wypadku ucierpiała mała pasażerka renault modusa. 6-letnia dziewczynka ze złamaną ręką i wewnętrznymi obrażeniami ciała trafiła pod opiekę lekarzy. Pszczyńscy policjanci będą teraz ustalać, jakie były przyczyny tego wypadku i kto zawinił.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.