pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 stycznia 2006
  • wyświetleń: 2370

DZ: Radny zrzekł się funkcji

Marek Zbyrowski, radny z komisji spraw społecznych Rady Miejskiej w Pszczynie, poprosił o zwolnienie go z funkcji. Dymisję złożył na początku listopada zeszłego roku, na ostatniej sesji rada przychyliła się do jego prośby. Dlaczego zrezygnował?

– Ta decyzja nie ma żadnego sensacyjnego podtekstu. Po prostu wyprowadzam się z Pszczyny do Zielonej Góry i trudno na taką odległość wywiązywać się z obowiązków radnego – powiedział Dziennikowi Zachodniemu. – Właściwie już od tamtego roku siedzimy na walizkach, likwidujemy swoje sprawy tutaj i przygotowujemy się do przenosin. Na początku listopada postanowiłem sfinalizować sprawę mojego mandatu w radzie.

Jak powiedział, swojego udziału w pracach rady nie ocenia zbyt wysoko. Nie był radnym aktywnym. Dlaczego w takim razie kandydował i czy nie czuje, że zawiódł tych, co na niego głosowali?

Więcej czytaj w Dzienniku Zachodnim.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.