pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 lutego 2020
  • wyświetleń: 7374

Z nożem w ręku groził swojemu sąsiadowi. Miał 3 promile

Pszczyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który groził swojemu znajomemu. Po tym, jak 32-latek sięgnął po nóż, pokrzywdzony zdecydował się złożyć zawiadomienie w tej sprawie. Podejrzany został objęty policyjnym dozorem i zakazem kontaktowania się z ofiarą. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do 2 lat więzienia.

Policjanci z Pszczyny zatrzymali w tym tygodniu mężczyznę, który w trakcie sprzeczki z sąsiadem groził mu pozbawieniem życia. Zgłaszający obawiał się spełnienia gróźb, ponieważ sposób wypowiadanych przez podejrzanego słów był bardzo agresywny. Ponadto mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości - jak pokazało policyjne badanie - miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo trzymał w ręku nóż.

Zatrzymanemu przedstawiono już zarzut w tej sprawie. Na wniosek śledczych prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Teraz podejrzany ma obowiązek regularnie zgłaszać się w pszczyńskiej komendzie.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.