pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 grudnia 2005
  • wyświetleń: 3778

Wolne miejsca na Sylwestra

Wolne miejsca na Sylwestra
fot. internet


Sylwestrowe szaleństwa przed nami, czasu już nie wiele. Jednak wśród nas są jeszcze spóźnialscy, którzy zdecydowali się spędzić Sylwestra hucznie i w lokalu. I dla nich mamy dobre wiadomości, są jeszcze takie miejsca, gdzie mogą się wybrać.

Listę gości nie zamknęła jeszcze restauracja Nova, gdzie zabawę poprowadzi DJ, koszt to 300 zł od pary. Ci którzy lubią zabawę przy muzyce pozytywnej energii, przestrzeni i dobrych wibracjach mogą liczyć na imprezę w Klubie Jama. Tam wstęp kosztuje 20 zł w tym przekąski, toast noworoczny i ciepły posiłek.

Chilli Club zaprasza na bezpłatną noc sylwestrową, a o 24.00 szampan dla wszystkich od baru. Sylwestra można także spędzić w Disco i w Klubie Weekend. Tym razem zapowiada się Gorączka Sylwestrowej Nocy. Będą wybory sylwestrowej miss clubbingu, fajerwerki, niespodzianki oraz nagrody. Wejściówki to koszt od 10 do 20 zł.

Pozostaje nam także Sylwester w plenerze. Takowy odbędzie się Pawłowicach na Placu przy Urzędzie Gminy. Impreza rozpoczyna się o godzinie 21.30 koncertem zespołu Prima, a o północy będą sztuczne ognie i loteria. Z Sylwestrem na pszczyńskim rynku trochę gorzej, bo nikt raczej nie zagra. Frekwencja pewnie i tak dopisze... Ze swojej strony życzymy udanej zabawy.

A.O. / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.