Reklama

Wiadomości

  • 15 grudnia 2019
  • 13 stycznia 2020
  • wyświetleń: 16204

W kobiórskim Sztabie WOŚP padł rekord! Zebrano ponad 35,5 tys. zł!

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 12 stycznia. W Kobiórze Orkiestra zagrała po raz dziesiąty, a podczas tegorocznego - trwającego ponad tydzień - Finału WOŚP zebrano ponad 35,5 tysiąca złotych. To jednak nie koniec. Do czwartku w serwisie Allegro można licytować Tatuaż A5 w LuckyTattoo Tychy / Agnieszka Plewka.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kobiórze · fot. Stowarzyszenie Kobiórska Inicjatywa Kulturalna


W pierwszy weekend nowego roku zostały rozegrane dwa turnieje: piłki nożnej amatorów w hali sportowej Szkoły Podstawowej i piłkarzyków w Drink Barze u Adama. Dzięki tym imprezom zebrano 2 500 zł, które zgodnie z celem tegorocznego Finału zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Kolejne imprezy tegorocznego Finału WOŚP w Kobiórze odbyły się w miniony weekend. W sobotę, 11 stycznia w Gminnym Domu Kultury w Kobiórze rozegrano otwarty turniej skata. Wieczorem tego dnia w Pubie Gra Gitara zorganizowano koncert, podczas którego zagrali: Plejsto, Bad Impression, Black Pin Blues i KFM. W niedzielę - finałowe popołudnie - ponownie w GDK w Kobiórze - wystąpili: Kobiórsko Czelodka, Jacek Wąsiński z Leśnego Pogotowia, Teatr Trip, Beskidzki Teatr Iluzji Rafał Mulka.

W ubiegłym roku zebrano ponad 28 tysięcy złotych. Podczas tego Finału udało się zebrać jeszcze większą sumę - ponad 35,5 tysiąca złotych! To jednak nie koniec. Do czwartku w serwisie Allegro można licytować Tatuaż A5 w LuckyTattoo Tychy / Agnieszka Plewka - przebieg licytacji można śledzić TUTAJ.

Finał jak zawsze zorganizował Sztab WOŚP w Kobiórze działający przy Stowarzyszeniu Kobiórska Inicjatywa Kulturalna.

BM / pless.pl

źródło: spolkom.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.