pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 grudnia 2019
  • 20 grudnia 2019
  • wyświetleń: 7972

Święta jak z raju... w pszczyńskiej kwiaciarni "W splątanym gaju"

Artykuł sponsorowany:

Jeśli nie masz jeszcze stroika, szukasz oryginalnego wianka lub pięknych i niebanalnych ozdób lub chcesz pięknie i w dobrym guście zapakować prezent - zajrzyj do Kwiaciarni "W splątanym gaju" w Pszczynie, przy ul. Dworcowej 30a (stara kwiaciarnia Prezencik).

Kwiaciarnia "W splątanym gaju" - Pszczyna, ul. Dworcowa 30a


Kwiaciarnia "W splątanym gaju" została otwarta stosunkowo niedawno, bo w maju tego roku. Od tego czasu można tam znaleźć szeroki wybór kwiatów ciętych i doniczkowych, co widoczne jest już przy wejściu.

Jednak wraz z okresem Bożego Narodzenia trochę się zmieniło... Teraz zamiast zapachu lilli i frezji (choć jej też jeszcze lekko czuć) w powietrzu unosi się zapach pomarańczy, goździków, suszonych jabłek, cynamonu... A oczy cieszy dekoracja witryny i jeżdżąca wesoło kolejka.

W ofercie świątecznej znajdują się:  • Wieńce duże i małe, na drzwi, stół i gdzie tylko jeszcze zechcemy takowy postawić (wszystkie robione własnoręcznie)

  • Stroiki ze świecami, lampionami, w różnych stylach, od eco i rustykalnego, po glamour

  • Rośliny doniczkowe, obecnie w szczególności poinsencje, grudniki, cyprysy i inne iglaste w różnych rozmiarach

  • Lasy w słojach, również w wersjach zimowych

  • Wina ziołowe (marki Rodzina Sareckich) - szczególnie zapraszamy na degustację, która odbdzie się na pszczyńskim rynku w okresie Jarmarku Bożonarodzeniowego (13-15.12) oraz piwa rzemieślnicze marki Recraft (browar rzemieślniczy ze Świętochłowic)


A oprócz tego mnóstwo dekoracji, ręcznie robione kartki, ręcznie wykonane unikatowe bombki oraz mnóstwo bombek i aniołków robionych na szydełku i oczywiście ozdobne pakowanie prezentów:)

Dodatkowo, specjalnie w okresie Świąt we wspólpracy z pszczyńskimi firmami (Kawka oraz Bańka Mydlana) tworzymy na zamówienie kosze prezentowe.

Zapraszamy na warsztaty w najbliższą niedzielę!w splątanym gaju


w splątanym gaju


w splątanym gaju


w splątanym gaju


Kwiaciarnia czynna jest bardzo długo, w poniedziałki w godz 8-16; wtorek-czwartek 8-18; w piątek i sobotę 8-19. Jeśli nie chcesz czekać, wystarczy zadzwonić (tel. 322102036) i złożyć zamówienie lub można to zrobić za pośrednictem facebooka.

Kwiaciarnia "W splątanym gaju"