Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 27 listopada 2019
  • wyświetleń: 2900

Czarny piątek w Rowerusie! Dzień największych wyprzedaży!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rowerus" podaj

Artykuł sponsorowany:

Black Friday czyli czarny piątek to dzień największych wyprzedaży w roku. Zeszłoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. Z tego powodu w tym roku również postanowiliśmy zorganizować mega wyprzedaż w której do wyboru będzie ponad 100 różnych modeli rowerów!

rowerus


W czarny piątek możesz kupić u nas wymarzony rower w najniższej cenie na rynku! Nie czekaj z zakupem do wiosny i skorzystaj z atrakcyjnych promocji, które pojawiają się tylko tego jednego dnia w roku!

Przykładowe promocje w Rowerusie


Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie w dniu 29.11.2019 lub do wcześniejszego wyczerpania naszych zapasów. Z powodu bardzo okazyjnych cen tego dnia nie przewidujemy możliwości rezerwacji rowerów.

Masz już rower? W takim razie zachęcamy do przeprowadzenia podstawowego przeglądu w promocyjnej cenie 39 zł!

rowerus


Nasz zespół pomoże Ci dobrać rower odpowiedni do Twoich potrzeb. Każdego klienta traktujemy indywidualnie oraz dajemy możliwość skorzystania z profesjonalnej porady w zakresie doboru wymarzonych dwóch kółek.PAMIĘTAJ! ŻYCIE JEST ZBYT KRÓTKIE ABY JEŹDZIĆ NUDNYM ROWEREM!

Masz problem z transportem roweru?  W granicach miasta dostarczymy go za darmo. Poza granicami Pszczyny warunki transportu uzgadniamy indywidualnie.
 
Do zobaczenia!ROWERUS

43-200 Pszczyna
ul. Ogrodowa 31B

kom. 888444816