pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 28 października 2019
  • 1 listopada 2019
  • wyświetleń: 4647

Zmiany w organizacji ruchu w okolicach pszczyńskich cmentarzy

Za nami:

W związku z dniem Wszystkich Świętych od czwartku w rejonie cmentarzy przy ul. Katowickiej i Chopina w Pszczynie została wprowadzona tymczasowa zmiana organizacji ruchu.

Na odcinku ul. Chopina od skrzyżowania z ul. K. Miarki do parkingu przy "Ludwikówce" został ustawiony po stronie drogi z chodnikiem jednostronny zakaz zatrzymywania się i postoju - zakaz będzie obowiązywał do 4 listopada. Dodatkowo na tym odcinku drogi pojawiły się znaki ostrzegawcze A-30 "inne niebezpieczeństwo" wraz z tabl. o treści "Wzmożony ruch pieszych".W piątek, 1 listopada w godzinach od 6.00 do 21.00 zamknięte dla ruchu pojazdów zostaną ulice: Hallera od skrzyżowania z ul. Tulipanów i Partyzantów do skrzyżowania z ul. Katowicką oraz Katowicka od ronda św. Jadwigi do mostu na rzece Pszczynce.

Jednocześnie na ul. Tulipanów zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy skierowany od ul. Hallera do ul. Narcyzów, z której bezpośredni wyjazd na ul. Katowicką zostanie wygrodzony. Kierowcy poruszający się drogami na terenie osiedla Piłsudskiego - głównie część południowa, powinni szczególną uwagę zwrócić na obowiązujące w tym czasie oznakowanie.

Z uwagi na trwające prace dotyczące budowy ścieżki pieszo-rowerowej w ciągu ul. Katowickiej dopuszczono możliwość handlu wyłącznie od strony parku w dniu odbywającego się 1 listopada odpustu.

Kierowców prosimy o rozwagę i ostrożną jazdę.

org. ruchu
fot. Powiat

BM / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.