pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 października 2019
  • wyświetleń: 7011

11-latek na rowerze zderzył się z Fordem Fiestą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W wyniku wtorkowego zderzenia z samochodem 11-letni rowerzysta doznał ogólnych potłuczeń ciała. Policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

Do kolizji doszło 15 października w Pszczynie na skrzyżowaniu podporządkowanej ul. Imieli z drogą z pierwszeństwem przejazdu, czyli ul. Mielęckiego.

Wstępne ustalenia mundurowych wskazują na to, że 11-letni rowerzysta jechał ul. Imieli i planował, skręcając w lewo, włączyć się do ruchu na głównej drodze. Niestety w tym czasie jechał tamtędy, w kierunku ul. Zgrzebnioka, kierowca Forda Fiesty. Doszło do zderzenia tych pojazdów.

Obowiązuje tam ograniczenie prędkości do 30 km/h, dlatego też, szczęśliwie, obrażenia ciała chłopca były tylko powierzchowne. 26-letni kierowca samochodu był trzeźwy w chwili zdarzenia. Pszczyńscy policjanci będą teraz ustalali dokładny przebieg tego zdarzenia.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj