Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 października 2019
  • 15 października 2019
  • wyświetleń: 16953

Grzegorz Gaża z Pszczyny został posłem na Sejm RP

Grzegorz Gaża zdobył mandat w wyborach parlamentarnych. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości otrzymał 11.526 głosów w okręgu nr 27. To - do momentu ogłoszenia komunikatu Państwowej Komisji Wyborczej - informacje wciąż nieoficjalne.

Grzegorz Gaża
Grzegorz Gaża wraz z małżonką podczas głosowania w wyborach parlamentarnych - 13.10.2019 · fot. arch. prywatne


Dobiega końca liczenie głosów po niedzielnych wyborach w całym kraju. W okręgu nr 27 (miasto Bielsko-Biała, powiaty: bielski, cieszyński, pszczyński, żywiecki) startowało dziewięcioro kandydatów-mieszkańców powiatu pszczyńskiego.

Wiele wskazuje na to, że Pszczyna znów będzie miała swojego posła i zostanie nim Grzegorz Gaża z Prawa i Sprawiedliwości. Na obecnego radnego wojewódzkiego zagłosowało 11.526 osób.

Do swojego wyniku wyborczego Grzegorz Gaża odniósł się już także na swoim profilu FB, który prowadził podczas kampanii. - Kochani! Z ogromną radością, z głębi serca Wam dziękuję. Za każdy głos, za to, że mogłem na Was liczyć! Dzięki Waszemu zaufaniu zdobyłem piąty wynik na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu bielskim! Bardzo serdecznie gratuluję wszystkim kandydatom zdobytych głosów. Każdemu z osobna dziękuję za wsparcie słowem czy konkretnym działaniem. Wyborcy zdecydowali, że dobra zmiana w naszej Ojczyźnie powinna trwać! - napisał. Złożył również życzenia nauczycielom z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Loading...


O wynikach pozostałych kandydatów - mieszkańców powiatu pszczyńskiego przeczytacie w artykule Podsumowanie wyborów: Ile głosów zdobyli kandydaci z Pszczyny?.

Poniżej prezentujemy zestawienie osób, które w okręgu nr 27 zdobyły mandat poselski. Są to: Stanisław Szwed, Grzegorz Puda, Kazimierz Matuszny, Przemysław Drabek, Grzegorz Gaża (wszyscy PiS), Mirosława Nykiel, Małgorzata Pępek, Mirosław Suchoń (wszyscy KO) oraz Przemysław Koperski (SLD).

mandaty

Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.