Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 października 2019
  • wyświetleń: 7546

[WIDEO] Burmistrz apeluje do mieszkańców o udział w wyborach

Dariusz Skrobol, burmistrz Pszczyny apeluje do mieszkańców o udział w wyborach i głosowanie na kandydatów, którzy mogą reprezentować naszą gminę i powiat w parlamencie.W przedwyborczy piątek burmistrz spotkał się w ratuszu z kandydatami wszystkich startujących w naszym okręgu ugrupowań. - To bardzo ważne dla nas, aby w Warszawie mieć swoich przedstawicieli. Wybierzmy tych ludzi, którzy znają nasza ziemię - powiedział burmistrz. - Cieszę się, że zdecydowali się konkurować i walczyć o mandat poselski.

burmistrz, wybory, Pszczyna, rynek, kandydaci
Burmistrz Pszczyny spotkał się w piątek z kandydatami wszystkich ugrupowań. · fot. UM Pszczyna


W spotkaniu z burmistrzem udział wzięli: Waldemar Szendera oraz Tadeusz Żyła (obaj z PSL), Grzegorz Gaża i Marcela Kanafek-Lewandowska (oboje z PiS), Leszek Czylok (SLD), Magdalena Milczanowska-Szweda (Konfederacja), a także Edyta Głombek i Maciej Tomczykiewicz (oboje Koalicja Obywatelska). Mieszkańcami naszego powiatu są także Aleksandra Hasior i Zbigniew Noskowski (z listy SLD), lecz ze względu na inne obowiązki nie mogli być tego dnia w ratuszu.

- Zachęcam do udziału w wyborach 13 października - to bardzo ważny moment dla Polski, ale równiez bardzo ważny moment moment dla Pszczyny. Zaufajmy tym osobom, które chcą nas reprezentować. Ja im zaufałem i życzę im powodzenia! - dodał po spotkaniu Dariusz Skrobol.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.