pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 października 2019
  • wyświetleń: 8127

31-latek ukrywał się przed policją. Wpadł podczas żebrania w Rudziczce

Na licznych spotkaniach z mieszkańcami mundurowi wielokrotnie apelowali o rozwagę i ostrożność. Tego nie zabrakło mieszkańcom Rudziczki, którzy w poniedziałek, 7 października zgłosili patrolującym rejon ich wsi policjantom fakt żebractwa.

Osobą, która miała uzyskiwać w ten sposób pieniądze, miał być nieznany mężczyzna. Nie trzeba było długo czekać, jak opisywany przez zgłaszających nieznajomy, widząc zbliżający się w jego kierunku radiowóz, zaczął się nerwowo zachowywać. Jak się okazało, było to spowodowane nie tylko widokiem munduru i ilością wypitego wcześniej alkoholu (miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie), lecz także grożącym mu ponad dwuletnim pobytem za kratkami. Policyjne bazy pokazały bowiem, że 31-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości już od dłuższego czasu.

Poszukiwany mężczyzna został zatrzymany i zgodnie z dyspozycją sądu w Wodzisławiu Śląskim trafił do zakładu karnego na 2 lata i 4 miesiące.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.