pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 grudnia 2005
  • wyświetleń: 5987

Foto-konkurs: Zdjęcie z lodowiska

Ogłaszamy konkurs dla klubowiczów portalu pless.pl na najfajniejsze zdjęcie z pszczyńskiego lodowiska. Tematyka dowolna - może to być zdjęcie zabawne, intrygujące, ważne żeby dotyczyło lodowiska.

Zdjęcia należy przesyłać poprzez klub pless.pl. Po zalogowaniu trzeba wybrać opcje "wyślij zdjęcie do redakcji" oraz podać tytuł zdjęcia i krótki opis.

Zdjęcia będziemy na bieżąco prezentować w serwisie lodowisko.pless.pl. Za każde zdjęcie, które pojawi się w serwisie klubowicz otrzyma 10 punktów.

Zdjęcia można przesyłać do końca stycznia. W lutym odbędzie się wielki finał. W finale wystartują te fotki, które będą mieć najwięcej komentarzy oraz pięć zdjęć wytypowanych przez redakcje portalu pless.pl

Zwycięzca otrzyma na swoje konto - uwaga - pół tysiąca punktów, a jego zdjęcie zostanie zaprezentowane na głównej stronie portalu przez cały tydzień.

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.