pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 1 października 2019
  • wyświetleń: 2304

PTBS zaprasza do współpracy firmy budowlane i remontowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTBS Pszczyna" podaj

Pszczyńskie TBS Sp. z o.o., jako największy na pszczyńskim rynku zarządca nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych w Pszczynie, każdego roku przygotowuje i realizuje szereg remontów i modernizacji budynków Wspólnot Mieszkaniowych.

Także w roku bieżącym Spółka przygotowała i realizuje remonty wielu budynków Wspólnot. W związku z tym Pszczyńskie TBS Sp. z o.o., zaprasza firmy remontowe i budowlane do składania ofert na wykonawstwo prac remontowo-budowlanych na budynkach Wspólnot Mieszkaniowych oraz w zasobie własnym Spółki. Zapraszamy również do złożenia ofert na zimowe utrzymanie dróg wewnętrznych, chodników i placów na Wspólnotach Mieszkaniowych oraz w zasobie własnym.

Wszelkie informacje można uzyskać w siedzibie spółki w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek godz. 7.00-15.00), telefonicznie lub mailowo. Numery telefonów i adres mailowy znajdują się na stronie internetowej spółki.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTBS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTBS Pszczyna" podaj