pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 września 2019
  • wyświetleń: 3122

Dobiega końca remont nawierzchni alejki w parku przy stawie Łabędziok

Kolejna alejka w pszczyńskim parku odzyskuje dawny blask. Niedługo zakończą się prace na ścieżce wzdłuż stawu Łabędziok o długości ponad 270 metrów.

Dobiega końca remont nawierzchni alejki w parku przy stawie Łabędziok - 09.2019 · fot. UM Pszczyna


W miejscu starej i zniszczonej nawierzchni układana jest ścieżka z kamiennych płyt i kostki granitowej. Wzór nawiązuje do już istniejących ścieżek znajdujących się na terenie parku. Przebudowa alejki obejmuje również wykonanie nawierzchni pod ławkami parkowymi.

- Od kilku lat inwestujemy w infrastrukturę na terenie Parku Pszczyńskiego. Wiele alejek było bardzo zniszczonych. Trzy lata temu wyremontowana została aleja główna. Kolejnym etapem była wymiana nawierzchni kilkuset metrów ciągów pieszych w okolicach Bramy Chińskiej. Co roku będziemy modernizować kolejne odcinki - informuje burmistrz Dariusz Skrobol.

Prace związane z remontem alejki mają zakończyć się do 30 września. Gmina Pszczyna przeznaczyła na tę inwestycję prawie 220.000 zł.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.