pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 grudnia 2005
  • wyświetleń: 1388

Królewskie strzelanie

Kto wyceluje do Starosty Pszczyńskiego czy Burmistrza Pszczyny i trafi...? Kto, tego jeszcze nie wiemy, za to wiadomo, że 10 grudnia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Pszczynie już po raz kolejny zaprasza na strzelanie. Tym razem strzelanie odbędzie się z okazji 10 - lecia Okręgu Śląskiego ZKBS RP.

Królewskie strzelanie


Nie zabraknie uroczystego przemarszu Bractw z Palcu Targowego do Kościoła Wszystkich Świętych, gdzie odbędzie się msza Święta. Otwarcie zawodów strzeleckich nastąpi o godzinie 11.30. W samo południe z kolei rozegrane zostanie strzelanie do tarczy Honorowej, w którym udział wezmą zaproszeni goście, oczywiście na strzelnicy przy ulicy Katowickiej.

Przewidziano także strzelanie konkursowe, i tak odbędzie się: strzelanie o tarczę Króla Okręgu, strzelanie o tarczę Króla Królów, strzelanie do tarczy jubileuszowej 10-lecia Okręgu Śląskiego, strzelanie do tarczy Starosty Pszczyńskiego, strzelanie do tarczy Burmistrza Pszczyny, strzelanie do tarczy Przewodniczącego Rady Miasta Pszczyny, strzelanie do kura.

Kurkowe Bractwo Strzeleckie serdecznie zaprasza, również na spotkanie opłatkowe po turnieju.

A.O. / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.