Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 8633

Kompletnie pijany 36-latek jechał motorowerem. Miał 6 promili!

W minionym tygodniu w ręce pszczyńskich policjantów wpadło czterech nietrzeźwych kierowców. Niechlubny rekordzista wydmuchał... ponad 6 promili!

W sobotę, 10 sierpnia po godzinie 21.30 policjanci Wydziału Prewencji KPP Pszczyna na ulicy Sosnowej w Czarkowie ujęli mieszkańca powiatu pszczyńskiego, który będąc w stanie nietrzeźwości 0,95 mg/l (ok. 2 promile) kierował samochodem marki Mazda 6.

Następnego dnia w ręce mundurowych wpadł 47-letni mieszkaniec powiatu obrzyckiego, który kierował samochodem marki Toyota. Mężczyzna jechał ulicą Główną w Goczałkowicach-Zdroju mając nieco ponad 0,5 promila.

Kolejne spotkanie stróżów prawa z nietrzeźwym kierowcą miało miejsce w Woli. 12 sierpnia przed godziną 23.00 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Pszczynie zatrzymali 35-letnią obywatelkę Ukrainy, która będąc w stanie nietrzeźwości spowodowała kolizję drogową kierując samochodem marki Mercedes. Kobieta miała w swoim organizmie niespełna 2 promile alkoholu.

Niechlubny rekordzista - mający ponad 6 promili - został zatrzymany przez policjantów Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego KPP w Pszczynie we wtorek, 13 sierpnia około godziny 18.10 na ulicy Górniczej w Woli. 36-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego kierował motorowerem Simson będąc w stanie nietrzeźwości 2,93 mg/l, co po przeliczeniu daje wynik ok. 6,15 promila.

Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie poinformowała także o interwencji z dnia 13 sierpnia, gdy na ulicy Leśnej w Pawłowicach policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu żorskiego, który kierował samochodem VW Golf, pomimo obowiązującego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, doprowadzając do kolizji pojazdu.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.