pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 lipca 2019
  • 17 lipca 2019
  • wyświetleń: 11021

W Internecie trwa zbiórka dla rodziny poszkodowanej w pożarze

3 lipca w budynku jednorodzinnym przy ulicy Pszczyńskiej w Woli wybuchł pożar. Ogień objął piętro domu, elewację, balkon oraz część dachu. Dla mieszkającej tam rodziny to ogromna strata. Przyjaciele zorganizowali zbiórkę pieniędzy, dzięki którym będzie można wyremontować budynek.

Pożar domu jednorodzinnego w Woli - 03.07.2019 · fot. OSP Wola


Dominika i Rafał są mieszkańcami Woli, mają dwóch synów Antosia (4 lata) i Ignasia (2 lata). Mieszkają na piętrze domu jednorodzinnego, który systematycznie remontują. W zeszłym roku ocieplili budynek, zrobili balkon, pokój dla dzieci, a kilka tygodni temu sypialnię i przedpokój. W poprzednich latach wyremontowali kuchnię i łazienkę.

3 lipca podczas ich nieobecności w domu wybuchł pożar. Doszczętnie spalił się salon, część elewacji i balkonu. Zniszczeniom uległy wszystkie pomieszczenia. Do wymiany są okna, drzwi, ściany, sufity, panele. Potrzebne są nowe meble, ubrania, całe wyposażenie domu, zabawki i ubrania dla dzieci.

- W imieniu Dominiki i Rafała proszę o pomoc i wsparcie wszystkich ludzi dobrej woli. W tej tragicznej dla nich sytuacji każdy grosz się liczy, żeby mogli jak najszybciej wrócić do swojego domu. Dziękujemy! - czytamy na stronie zbiórki prowadzonej w serwisie zrzutka.pl.Równocześnie prowadzona jest zbiórka na rzecz pogorzelców. Potrzebne są zabawki i ubrania dla dzieci, ubrania dla rodziców, a także wszystko to, co niezbędne do funkcjonowania na co dzień. Zbierane są też materiały budowlane (płyty gipsowe, farby, gładzie, pędzle itp.).

Rzeczy można przynosić na adres Pszczyńska 223 (z organizatorami można się również kontaktować telefonicznie pod numerem 730-925-223).

Poszkodowanym można pomóc również przy sprzątaniu oraz przy malowaniu.

new, BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.