Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 czerwca 2019
  • wyświetleń: 15701

[FOTO] Groźna kraksa na Rybnickiej w Pszczynie

Na prostym odcinku drogi zderzyły się dwa samochody osobowe: Volkswagen Passat i Audi A3. Do zdarzenia doszło w czwartek, 27 czerwca około godziny 16:30 na ulicy Rybnickiej w Pszczynie. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Kraksa w Pszczynie - 27.06.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika


Sytuacja wyglądała tak, że kierowca Volkswagena Passata skręcał w prawo na teren posesji. W momencie, gdy już kończył manewr, w tył jego pojazdu wjechał z impetem kierowca Audi A3. Siła uderzenia była potężna. Volkswagen dachował, a oba pojazdy zakończyły podróż w rowie.

Ratownicy medyczni i strażacy objęli uczestników fachową opieką medyczną. Zadysponowany został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak gdy okazało się że nikt nie doznał żadnych poważnych obrażeń, które miałyby zagrażać życiu, jego przylot został odwołany.

Sprawa zakończyła się mandatem. Kierujący Audi A3 został uznany winnym spowodowania kolizji, do której przyczyniła się nadmierna prędkość. Droga była zablokowana blisko dwie godziny.

sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.