Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 czerwca 2019
  • wyświetleń: 3029

Dzień Otwarty w Przedszkolu "Przygoda" w Goczałkowicach

Artykuł sponsorowany:

Już w najbliższą sobotę, 15 czerwca, w godzinach od 10.00 do 13.00 serdecznie zapraszamy do Przedszkola Niepublicznego "Przygoda" w Goczałkowicach na Festyn Rodzinny połączony z Dniem Otwartym placówki. Na najmłodszych będzie czekać szereg atrakcji, między innymi: darmowe dmuchańce, zabawy z animatorami, szaleństwa w basenie z kulkami, foto budka, malowanie twarzy oraz warsztaty kulinarne z Fundacją JemyEko.

Przedszkole Niepubliczne „Przygoda” w Goczałkowicach-Zdroju


Jest to świetna okazja, aby zapoznać się z bogatą ofertą placówki, która jako jedyna w powiecie pszczyńskim prowadzona jest przez organizację pozarządową - jako tzw. podmiot ekonomii społecznej. Dzięki temu funkcjonuje na takich samych zasadach jak przedszkola państwowe.

Cechami, jakie wyróżniają przedszkole, są natomiast z całą pewnością duże, przestronne wnętrza i małe grupy dzieci.

Przedszkole kładzie duży nacisk na wszechstronny rozwój dziecka. W placówce zatrudnieni są specjaliści: logopeda, terapeuta SI, fizjoterapeuta, psycholog, którzy pracują indywidualnie z dziećmi, wspomagając ich rozwój.

W ostatnim miesiącu przy przedszkolu powstał nowy plac zabaw. Mówiąc o przedszkolu "Przygoda" nie możemy też zapomnieć o kuchni, która co dzień gotuje świeże i zdrowe jedzenie, kształtując w ten sposób zdrowe nawyki żywieniowe naszych dzieci.

Placówka oferuje szereg zajęć i warsztatów dodatkowych, ale o tym wszystkim możecie się Państwo dowiedzieć, odwiedzając nas w najbliższą sobotę. Serdecznie zapraszamy!

Posiadamy jeszcze kilka wolnych miejsc na rok szkolny 2019/2020. Czesne 0 zł!

Przedszkole Niepubliczne "Przygoda" z oddziałami integracyjnymi

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Szkolna 82h

tel. 572679005
kom. 572679005