Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 12 czerwca 2019
  • wyświetleń: 3676

Meble i kuchnie bez Vat oraz mega wyprzedaż

Artykuł sponsorowany:

Od dziś w Salonie meblowym LIBOR Meble mieszczącym się w Pszczynie przy ulicy Górnośląskiej 15 rusza mega wyprzedaż na meble i kuchnie na wymiar.

W związku ze zmianą ekspozycji zapraszamy na wielką wyprzedaż mebli i kuchni. Przeceny nawet do -70% od cen regularnych, a dla wszystkich tych, którzy nie znajdą nic wśród wyprzedaży - promocyjna oferta bez VAT, która trwa tylko do 19 czerwca. Oferta wyprzedażowa obowiązuje tylko do wyczerpania stanów magazynowych.

Libor BRW


LIBOR meble świadczy pełen zakres usług związanych z projektowaniem, produkcją oraz montażem mebli kuchennych na wymiar. Od wstępnej rozmowy i określenia potrzeb klienta poprzez pomiar i profesjonalny projekt aż po finalny montaż mebli.

W promocji kuchnie na wymiar oferujemy meble dostosowane do wnętrz i potrzeb klienta, zaprojektowane przez naszego architekta wnętrz (pomiar, projekt techniczny, wizualizacje), a także kuchnie modułowe, czy gotowe zestawy kuchenne.

W ofercie znajdą Państwo również meble pokojowe, młodzieżowe, sypialniane, tapicerowane (narożniki, sofy, wersalki, kanapy, fotele, łóżka), zabudowy wnęk oraz szafy na wymiar.

Black Red White Pszczyna


W związku z wprowadzeniem wielu nowości w ofercie oraz zmianą ekspozycji trwa akcja sprzedażowa na wybrany asortyment z rabatami nawet do -70%. Akcja trwa do wyczerpania zapasów magazynowych.

Zapraszamy od poniedziałku do soboty!

Godziny otwarcia:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 9.00 - 17.00
środa: 9.00 - 19.00
sobota: 9.00 - 15.00

--
LIBOR Meble
43-200 Pszczyna
Ul. Górnośląska 15 ( wjazd od ul. Korczaka )
Tel. 603-15-15-30