Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 czerwca 2019
  • wyświetleń: 3982

Pracownicy na pokład. Hilton Foods rekrutuje

Artykuł sponsorowany:

Rodzinna atmosfera, awanse wewnętrzne, ciekawa ścieżka kariery i dofinansowanie do nauki języków obcych czy studiów - to wszystko czeka na kandydatów do pracy w firmie Hilton Foods w Tychach. W nowej fabryce zatrudnienie znajdzie ok. 250 osób.

Wywodząca się z Wielkiej Brytanii Grupa Hilton Foods zajmuje się konfekcjonowaniem, porcjowaniem i pakowaniem żywności, która następnie trafia do największych sieci handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma działa w Polsce od 2006 roku, a jej zakład zlokalizowany jest w Tychach, na terenie Katowickiej Strefy Ekonomicznej. Wiosną 2019 roku firma otworzyła swoją drugą fabrykę w naszym kraju. To efekt zawartej w 2017 roku umowy z siecią Tesco. W nowo otwartej fabryce produkowane są m.in. pizze, gotowe posiłki oraz zupy.

Od operatora do dyrektoraPoszukiwani są głównie operatorzy linii produkcyjnych, wagowi oraz operatorzy wózków widłowych. Na pracę mogą liczyć zarówno osoby z doświadczeniem, jak i pracownicy wchodzący dopiero na rynek pracy. Każdy nowo zatrudniony pracownik może liczyć na szkolenie wdrażające. Firma poszukuje osób otwartych, niebojących się wyzwań, komunikatywnych i chcących się rozwijać. Na nowych pracowników czeka jasno wytyczona ścieżka kariery oraz szerokie możliwości awansów wewnętrznych - zarówno pionowych, jak i poziomych. Polityka rekrutacyjna firmy zakłada, że poszukiwanie kandydatów do pracy na wyższych szczeblach zawsze zaczyna się od analizy możliwości i talentów obecnych pracowników.

Rodzinna atmosferaRozwojowi sprzyjają także oferowane przez firmę benefity pozapłacowe. Pracownicy mogą liczyć na dofinansowanie do nauki języków obcych, firma jest też otwarta na inicjatywy pracownicze, dofinansowuje studia podyplomowe i pomaga tak dopasować grafik, by udało się połączyć pracę z nauką. Oprócz tego osoby zatrudnione w Hilton Foods otrzymują także posiłki regeneracyjne, finansowane przez pracodawcę.

W Hilton Foods panuje przyjazna i rodzinna atmosfera. Dzięki temu, że firma wprowadziła program poleceń pracowniczych, pracuje tu wiele małżeństw i rodzin. Dodatkowo, jeśli pracownik poleci kandydata do pracy, może liczyć na dodatkową gratyfikację finansową. Ta wyjątkowa atmosfera udziela się wszystkim pracownikom Hilton Foods.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości pracy i rozwoju zawodowego w firmie Hilton Foods: fabrykiwpolsce.pl/od-operatora-do-dyrektora-akcja-rekrutacja-w-hilton-foods/

Więcej informacji na stronie www.hiltonfoods.pl w zakładce "Kariera".
Zapraszamy do kontaktu!