pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 29 maja 2019
  • wyświetleń: 4899

Oczyszczanie organizmu z toksyn oraz zabiegi na bóle kręgosłupa i stawów w Bio-Medica

Artykuł sponsorowany:

Zapraszamy do gabinetu Bio-Medica w Pszczynie na zabiegi oczyszczania organizmu, plazmoterapię i zabiegi metodą Zenni pomocne min. przy schorzeniach tarczycy, bólach kręgosłupa i stawów. Krótkie terminy oczekiwania na zabiegi i wysoka skuteczność terapii.

biomedica


W nowoczesnym gabinecie medycyny fizykalnej Bio-Medica w Pszczynie wykonujemy profesjonalne oczyszczanie organizmu Ion Detox.
Zabiegi Ion Detox usuwają z organizmu toksyny, metale ciężkie, fosforany, azotany i amoniak. Urządzenie posiada jonizator oraz specjalny pas, zawierający aktywny węgiel. Emituje ogrzewające fale podczerwone, przez co pobudza komórki do wydalania toksyn. Już podczas 30-minutowego zabiegu widać, jak w pojemniku z wodą i jonizatorem, w którym osoba zanurza stopy, czysta woda pod wpływem przejętych przez nią toksyn i metali ciężkich zmienia kolor. Terapia poprawia pracę układu odpornościowego i nerek, równowagę czynnika pH krwi, a więc wpływa na odkwaszanie organizmu. Pomaga też w trakcie stosowania diet odchudzających, stanów przemęczenia, łagodzi dolegliwości bólowe w chorobach reumatycznych i artretyzmie. Również podnosi witalność organizmu i poprawia wygląd skóry.

Bio-Medic


Posiadamy również nowoczesny sprzęt do elekrostymulacji metodą Zenni, który wykorzystywany jest do skutecznej terapii bólów kręgosłupa, stawów (np. bóle kolan) i mięśni. Elektrostymulacja metodą Zenni jest skuteczna nie tylko w przypadku bóli, ale także przy wszelkich schorzeniach tarczycy ( nadczynność, niedoczynność, Hashimoto, wole, guzki) ale także przy rwie kulszowej, haluksach, ostrodze piętowej, chorobach nerek, wątroby , trzustki, dolegliwości ginekologicznych i urologicznych, problemach ze snem, przewlekłym stresem, astmą, żylakami, zakrzepicą, chorobach narządu wzroku ( jaskra, zaćma), zatok, a nawet depresją. W metodzie Zenni wykorzystujemy prądy Bernarda, zwane diadynamicznymi, które od dawna znane są w fizykoterapii, poprzez odpowiednią modulację prądu osiągnąć można działanie terapeutyczne. Stymulując centralny układ nerwowy, który reguluje pracę narządów, powodujemy prawidłowe wydzielanie hormonów. Zwykle wystarczy kilka zabiegów, aby poziom hormonów tarczycy unormował się, również guzki i wole stopniowo znikają. Dzięki tej metodzie można uniknąć operacji.

Bio-Medic


Swoim pacjentom oferujemy także skorzystanie z nowoczesnej metody usuwania patogenów za pomocą generatora plazmowego RPZ 14. Plazmoterapia jest zalecana przy leczeniu schorzeń, których podłożem są zakażenia bakteriami, wirusami, grzybami i pasożytami. W okresie jesienno-zimowym to skuteczna i szybka w działaniu metoda na przeziębienie, które możemy zlikwidować nawet po jednym dniu! Inne wskazania do terapii to borelioza, toksoplazmoza, bóle zębów, stany zapalne zatok, katar, kaszel, grypa, ból gardła, astma, opryszczka, brodawki, trądzik, grzybice, zakażenie gronkowcem złocistym, chlamydią, e-coli, helicobacter pylori, candida albicans a także migrena, wrzody żołądka, parodontoza, czerniak złośliwy i wiele innych.

W pszczyńskim gabinecie wykorzystuje się do tego najwyższej klasy generator plazmowy, będący w tej chwili najskuteczniejszym na świecie urządzeniem do przeprowadzania alternatywnej metody usuwania mikroorganizmów, pasożytów i grzybów metodą opracowaną przez doktora Raymonda Rifa, dr Hludy Clark i innych naukowców. Generator wykorzystuje wyładowania plazmowe jako medium transmisji impulsów elektromagnetycznych, ich zasięg sięga do 15 metrów, dzięki czemu z urządzenia może korzystać kilka osób jednocześnie. Jeśli przyjdziesz z drugą osobą na zabieg plazmoterapii, oboje otrzymacie 50% rabat. Terapia jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna (mogą z niej korzystać również dzieci). Dzięki znajomości częstotliwości niszczących poszczególne mikroorganizmy możemy je skutecznie likwidować bez szkody dla organizmu człowieka.

biomedica


Profesjonalny sprzęt w gabinecie Bio-Medica posiada wymagane atesty i certyfikaty ważne w całej Unii Europejskiej.

biomedica


Gabinet medycyny fizykalnej Bio-Medica


  • Pszczyna, ul.Bogedaina 5 (wejście od strony LM Diagnostyka)
  • Tel.: 506 595 341
  • www.bio-medica.info


Gabinet czynny w poniedziałki i środy od godz. 9 do 17 oraz w piątki od godz. 9 do 16.

Firma Bio-Medica bierze udział w projekcie "Firma bez barier" który został dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Eurpoejskiego Funduszu Społecznego.

biomedica