Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 maja 2019
  • 5 czerwca 2019
  • wyświetleń: 3611

Zespół Holyguns w finale konkursu Antyfest Antyradia

Mocno i dobrze rock'ujący zespół Holyguns ze Strumienia, w skład którego wchodzi mieszkaniec Pszczyny Mariusz Francuz, dostał się do finałowej piątki Antyfestu 2019 w Antyradia.Już w najbliższy piątek, 7 czerwca odbędzie się wielki finał Antyfestu Antyradia 2019. Na scenie CK Wiatrak w Zabrzu zespół Holyguns zawalczy o prestiżową statuetkę Złotej Kosy, nagranie płyty w Izabelin Studio, występ na Pol’and’Rock Festival 2019 oraz promocję na antenie Antyradia.

Zwycięzcę wybierze juryw składzie:
  • Marcin Bąkiewicz - dyrektor muzyczny Antyradia
  • Andrzej Puczyński - producent muzyczny, przewodniczący zarządu
  • ZPAVWiesław Weiss - red.nacz. miesięcznika Teraz ROCK


Rockowy wieczór uświetni koncert zespołu Nocny Kochanek, zaś przebieg całej imprezy Antyradio będzie transmitowało na żywo - 105,00 FM. Impreza rozpoczyna się o godzinie 19.00, Holyguns pojawi się na scenie około godziny 21.00.

- Serdecznie dziękujemy tym, którzy nas wspierali głosując na nas w półfinałach - piszą członkowie zespołu.

Holyguns
fot. Mirosław Woś


Zespół Holyguns w ciągu ostatnich dwóch lat zagrał kilkadziesiąt koncertów w największych polskich klubach muzycznych na terenie całego kraju, wielokrotnie występując obok znanych polskich gwiazd sceny rockowej. Największym wyróżnieniem dla zespołu było zaproszenie grupy jako support na trasę koncertową z okazji jubileuszu 25-lecia zespołu Illusion i na trasę "Anhedonia" promującą ostatni album Illusion. Natomiast jesienią ubiegłego roku zespół zagrał jako support na trasie koncertowej z okazji 15-lecia istnienia zespołu Lipali, którego liderem jest Tomasz LIPA Lipnicki wspierający Holygunsów.

Holyguns
fot. Mirosław Woś


Obecnie Holyguns przygotowuje swoje pierwsze autorskie wydawnictwo i rusza w kolejne koncerty. Dla zainteresowanych warto wspomnieć, że już 22 czerwca zespół będzie można zobaczyć na plenerowym festiwalu w Paprocanach, natomiast 28 czerwca zagrają razem z zespołem Lipali w legendarnej Chorzowskiej Leśniczówce.

Zespół Holyguns tworzą: Mariusz Francuz, Krzysztof Gruszka, Janusz Herman oraz Damian Gierach. Na co dzień zespół działa pod skrzydłami Strumieńskiego Ośrodka Kultury.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.