Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 maja 2019
  • 10 maja 2019
  • wyświetleń: 10158

[ZDJĘCIA] I Festyn Strażacki Ochotniczej Straży Pożarnej Poręba

4 maja przy ulicy Szkolnej 58A w Porębie odbył się pierwszy festyn strażacki organizowany przez nowo powstałe OSP Poręba.

I Festyn OSP Poręba - 04.05.2019 · fot. Beata Pudełko


Wśród atrakcji znalazły się: pokaz gaszenia oleju i symulacja pomocy w przypadku wypadku drogowego zorganizowana przez Strażaków z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Pszczynie, atrakcje dla dzieci, muzyka na żywo, grochówka i żurek, zimne i ciepłe napoje, ciasta i grill.

Organizatorzy dziękują osobom, instytucjom i firmom, które przyczyniły się do zorganizowania tego wydarzenia. Są to: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie za pokaz umiejętności strażackich, Kole Gospodyń Wiejskich w Porębie, państwu Dariuszowi i Barbarze Piszczkom, Sołectwu Wisła Wielka, Radzie Sołeckiej w Porębie, LKS Wisła Wielka, LKS Brzeźce, Pszczyńskie Centrum Kultury, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie, OSP Warszowice, Urząd Miejski w Pszczynie, Martynie Lipus, Bazarowi u Koziołka, Tamir Sp. j. T. i M.Kuśnierz, PATENTUS S.A., studio foto BEATA, Zakład Masarsko-Wędliniarski PALA s.c., Zakład Masarsko-Wędliniarski Kania z Czarkowa, Nowak T.J.D. Piekarnia i Cukiernia, Jasiek Piekarnia-Ciastkarnia, Producent Marchwi "Dzida Produkt", Dromader. PPTUH. A także specjalne podziękowania dla OSP Piasek, za wsparcie i uświetnienie wydarzenia swoją obecnością, oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowania.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.