pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 19 marca 2019
  • wyświetleń: 14791

[FOTO] Potrącenie w Golasowicach. Ranny 10-latek. Interweniował LPR!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dziś po południu w Golasowicach na DW938. W okolicy skrzyżowania z ulicą Prusa samochód osobowy potrącił dziecko. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe, w tym także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Potrącenie na DW938 w Golasowicach - 19.03.2019 · fot. Jastrzębie-Zdrój - informacje Drogowe 24h


Okoliczności wypadku nie są na tę chwilę dokładnie znane. Wiadomo, że około 10-letni chłopczyk został potrącony przez samochód marki Fiat Seicento. Kierowca był trzeźwy. Maluch doznał groźnych obrażeń ciała (m. in. złamanie otwarte podudzia). Został on przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Policjanci z pszczyńskiej drogówki ustalają wszystkie szczegóły tego zdarzenia. Ruch w obrębie skrzyżowania trasy wojewódzkiej nr 938 z ulicami Prusa i Reymonta odbywał się wahadłowo przez blisko dwie godziny.

Niemalże w tym samym czasie, również w Golasowicach, doszło do kolejnego potrącenia. Na skrzyżowaniu Kasztanowej i Tuwima został potrącony rowerzysta. W tym przypadku nie ma informacji o poważnych obrażeniach cyklisty. Nad tą sprawą również pracują policjanci z pszczyńskiej drogówki.

sid / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj