pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 marca 2019
  • wyświetleń: 4452

Powołano nową Radę Społeczną SPZOZ w Pszczynie

W związku z końcem 4-letniej kadencji dotychczasowej Rady Społecznej SPZOZ w Pszczynie, Rada Powiatu Pszczyńskiego powołała nowy skład osobowy tego organu.

Sesja Rady Powiatu - 27.11.2018
Grzegorz Nogły został przewodniczącym Rady Społecznej SPZOZ w Pszczynie · fot. BM / pless.pl


Rada Społeczna SPZOZ w Pszczynie składa się z 4 członków. Jej przewodniczącym został Grzegorz Nogły, wyznaczony na to stanowisko przez Przewodniczącego Zarządu Powiatu Pszczyńskiego. Przedstawicielem Wojewody Śląskiego został Krzysztof Tylec, pracownik Wydziału Zdrowia Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Natomiast radni Rady Powiatu Pszczyńskiego, którzy zostali wskazani na stanowiska członkowskie w Radzie Społecznej SPZOZ, to Stefan Ryt oraz Aleksander Malcher.

Aleksander Malcher
Aleksander Malcher został wybrany nowym członkiem Rady Społecznej SP ZOZ w Pszczynie · fot. BM / pless.pl


Uchwała w sprawie powołania Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pszczynie weszła w życie 3 marca. Termin pierwszego posiedzenia tego organu ustalono na 12 marca.

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.