pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 31 października 2005
  • wyświetleń: 3505

Finał foto-konkursu

Rozpoczął się finał konkursu na najlepsze zdjęcie z wakacji. Na finałowe zdjęcia można głosować za pomocą SMS-ów. Głosowanie zakończy się w niedzielę o godz. 24.00. Natomiast codziennie o godz. 9.00 będziemy podawać aktualną klasyfikację. Oficjalne wyniki zostaną podane w poniedziałek 7 listopada o godz. 9.00.

Autorzy trzech pierwszych zdjęć otrzymają nagrody:

www.pless.pl/wydarzenia/zdjecia/2005/foto_nagrody_zakopane.jpg align=left hspace=8 vsp[ace=8 border=1>1. miejsce - weekend dla dwóch osób w Zakopanem ufundowany przez biuro Podróży POLAN
2. miejsce - talon w wysokości 300zł do wykorzystania w fotolabolatorium MG Foto
3. miejsce - kolacja dla dwóch osób w restauracji Frykówka o równowartości 100zł

Osoby, które wezmą udział w głosowaniu mają szanse otrzymać nagrody - m.in. dwuosobowy namiot o równowartości 200zł ufundowany przez sklep FOTO-MICHAŁ. Codziennie nagradzany będzie 50-ty wysłany SMS. W przypadku braku 50-tego SMS-a w ciągu dnia, nagroda przechodzi na dzień następny.

Lista nagród dla głosujących:
(wygrywa 50 SMS wysłany w ciagu jednego dnia)

www.pless.pl/wydarzenia/zdjecia/2005/foto_nagrody_pless.jpg align=left hspace=8 vsp[ace=8>Poniedziałek (31 październik) - do wygrania czapka pless.pl, wtorek - czapka pless.pl, środa - podwójne zaproszenie na koncert RGG i Jan Ptaszyn Wróblewski w Muzycznej Galerii, czwartek - t-shirt pless.pl, piątek - czapka pless.pl, sobota (5 listopad) - t-shirt pless.pl, niedziela - dwuosobowy namiot.

Nagroda specjalna:

W konkursie zostanie przyznana również nagroda specjalna. Jury, w składzie którym zasiądą zawodowi fotografowie z fotolabolatorium Mg Foto, Fotograf oraz FOTO-MICHAŁ, wybiorą najlepsze ich zdaniem zdjęcie. Zwycięzca otrzyma talon w wysokości 200zł do wykorzystania w zakładzie fotograficznym Fotograf oraz album National Geographic "Polska w obiektywie" (równowartość 100zł), ufundowany przez księgarnię Czartak.

mot / pless.pl

www.podroze.pless.pl/index5.php class=dodaj>[zobacz finałowe zdjęcia]

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.