pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 14 lutego 2019
  • 15 lutego 2019
  • wyświetleń: 4934

Na ulicy Zdrojowej zostanie wprowadzony zakaz wyprzedzania?

Czy na ul. Zdrojowej wprowadzony zostanie zakaz wyprzedzania? Radni os. Kolonia Jasna, w imieniu mieszkańców, zwrócili się w tej sprawie do burmistrza Pszczyny.

Reklama

Ulice Zdrojowa i Jeziorna po przebudowie - 13.12.2017
Ulice Zdrojowa i Jeziorna po przebudowie · fot. BM / pless.pl


- Mieszkańcy zauważają, iż chcąc włączyć się do ruchu drogowego z własnych posesji przy ul. Zdrojowej w Pszczynie, jak również wyjeżdżając z ulic podporządkowanych (ul. Słonecznej, ul. Księżycowej, ul. Srebrnej, ul. Grzebłowiec) na ul. Zdrojową jest to utrudnione z powodu wysokich drzew, które zasłaniają widoczność a dodatkowo przez innych uczestników ruchu drogowego poruszających się samochodami i wykonujących manewr wyprzedzania. Stwarza to zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W związku z powyższym zachodzi potrzeba dokonania zmiany organizacji ruchu drogowego na ulicy Zdrojowej w Pszczynie - napisali w interpelacji do burmistrza radni z os. Kolonia Jasna.

Monika Rąba, Grzegorz Kuczera i Marek Szklorz zawnioskowali o zmianę organizacji ruchu drogowego na ul. Zdrojowej w Pszczynie poprzez wprowadzenie zakazu wyprzedzania. Interpelacja radnych czeka na rozpatrzenie.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.