Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 stycznia 2019
  • wyświetleń: 2719

JSW zaangażowana w działania gminy Pawłowice

Końcem roku 2018 została powołana Fundacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej, której celem jest wpieranie inicjatyw lokalnych i współpraca z samorządami.

Chodzi przede wszystkim o samorządy, na terenie których JSW S.A. prowadzi swoją działalność, a więc również gminy Pawłowice. W Urzędzie Gminy Pawłowice wójt Franciszek Dziendziel spotkał się z Aleksandrem Szymurą, dyrektorem pracy KWK "Pniówek" i równocześnie członkiem zarządu Fundacji, aby omówić możliwości finansowania inicjatyw realizowanych przez gminę w 2019 r., m.in. Biegu Pawłowickiego, imprezy kulturalnej integrującej lokalną społeczność oraz budowę Wodnego Placu Zabaw. Są to przedsięwzięcia służące integracji mieszkańców gminy oraz poprawy jakości życia w gminie.

Fundatorem i założycielem organizacji jest Jastrzębska Spółka Węglowa, Rada Fundacji JSW liczy jedenastu członków, a zarząd składa się z pięciu osób.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.