Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 30 listopada 2018
  • wyświetleń: 5350

32-latek przekroczył prędkość w Górze i stracił prawo jazdy

W środę kolejny amator szybkiej jazdy musiał pożegnać się ze swoim prawem jazdy. 32-latek z Brzeszcz wpadł w ręce pszczyńskiej drogówki w Górze na ul. Pszczyńskiej. Mężczyzna jechał na "50-tce" z prędkością 107 km/h.

Prędkość, z którą jechał po południu 32-latek wyniosła o 57 km/h więcej od obowiązujących tam 50 km/h. Te wartości zapisał zamontowany w radiowozie wideorejestrator. Policyjny samochód nie był oznakowany, więc i tym razem kierowca nie zdawał sobie sprawy z tego, że jego poczynania były rejestrowane przez urządzenie mierzące prędkość samochodów na drodze.

Niestety, wielu kierowców w dalszym ciągu nagminnie przekracza prędkość. Pszczyńscy policjanci pełniący służbę w nowym samochodzie z wideorejestratorem, tylko w ciągu ostatnich kilku miesięcy, musieli interweniować blisko 500 razy. Widząc patrol drogówki w nieoznakowanym radiowozie, kierowcy każdorazowo nie kryli zaskoczenia, nie rzadko też, ich zaskoczenie rosło, kiedy musieli rozstać się ze swoim prawem jazdy na 3 lub więcej miesięcy.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.