pless.pl

Wiadomości

  • 26 października 2018
  • wyświetleń: 5763

Enjoy Coffee & Smoothie Bar dla wielbicieli dobrej kawy i koktajli

Artykuł sponsorowany:

Enjoy Coffee & Smoothie Bar to oaza dla wielbicieli dobrej kawy oraz koktajli owocowo-warzywnych pełnych mocy. Zapraszamy do naszgo punktu przy ulicy Bednorza (obok kortów tenisowych) w Pszczynie!

Loading...


Wszyscy wiedzą, że dobrej kawy nie trzeba reklamować, natomiast warto wyjaśnić czym jest "smoothie", a mianowicie jest to koktajl przyrządzony z owoców i/lub warzyw blendowanych do momentu uzyskania aksamitnej konsystencji.

W naszym menu znajdziecie smoothies: śniadaniowe, przed i po treningu, oczyszczające oraz poprawiające samopoczucie. Dla każdego z naszych klientów i na jego oczach przygotowujemy indywidualne smoothies, fit, bez laktozy i bez glutenu.

Enjoy Coffe & Smoothie Bar


Jesteśmy przekonani, że umiejętnie skomponowany koktajl z wysokiej jakości produktów może uzupełnić niedobory energetyczne, a nawet zastąpić jeden posiłek w ciągu dnia. Dla zabieganych przygotowaliśmy także opcje "na wynos".

Oferujemy również obsługę różnych eventów: wesela, komunie, urodziny, imprezy plenerowe i firmowe oraz pokazy degustacyjne dla przedszkoli i szkół.

Zapraszamy do naszego lokalu na osiedlu Siedlice (przy ul. Bednorza, obok kortu tenisowego)!

Godziny otwarcia
  • poniedziałek - piątek : 7.30 - 15.30
  • sobota: 9.00 - 14.00


Zachęcamy również do śledzenia naszego profilu na facebooku.

---

Enjoy Coffee & Smoothie Bar
ul. Bednorza (obok kortu tenisowego)
43-200 Pszczyna