pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 października 2018
  • 20 października 2018
  • wyświetleń: 5945

[ZDJĘCIA] Złota polska jesień zadomowiła się w pszczyńskim parku

Feeria pięknych barw w promieniach porannego słońca? Takie widoki od dłuższego czasu oferuje nam park pszczyński. Zdaje się, że jesień zagościła tam na dobre - drzewa mienią się pięknymi kolorami, a spadające liście przyozdabiają polany i uliczki. Zobaczcie zdjęcia naszych czytelników, a jeśli sami wykonaliście fotografie przedstawiające złotą polską jesień - podzielcie się nimi z nami!

Złota polska jesień w pszczyńskim parku - 14.10.2018 · fot. Joanna


Pszczyński park to jesienią miejsce wyjątkowe. Choć nie tylko w trakcie tej pory roku wygląda cudownie, to właśnie w październiku zachwyca najbardziej i prezentuje swój niepowtarzalny urok.

Jesień w pszczyńskim parku · fot. Krzysztof Wobik


Do jesiennych spacerów nikogo zachęcać zapewne nie trzeba, więc jeśli postanowicie wybrać się na przechadzkę, to podzielcie się z nami swoimi zdjęciami złotej polskiej jesieni.

Złota polska jesień oczami czytelników · fot. Agnes, Aleksandra S., Daniel, Monika Pająk, Grynpis, Karina, Malcolm, Monika Garbocz

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.