pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 października 2018
  • 15 października 2018
  • wyświetleń: 14329

[ZDJĘCIA] Mezo wystąpił na rynku. Zagrzał biegaczy do startu

W sobotę na pszczyńskim rynku wystąpił Jacek "Mezo" Mejer - raper, autor przebojów "Życiówka", "Sacrum" i "Kryzys". Koncert był jednym z wielu wydarzeń towarzyszących trzeciej edycji Nocnego Biegu po Pszczynie.

Koncert MEZO przed startem do III Nocnego Biegu Po Pszczynie - 13.10.2018 r. · fot. Andrzej Grynpeter


W swojej muzycznej karierze, poza solową działalnością artystyczną Mezo współpracował z takimi wykonawcami jak: Ascetoholix, Slums Attack, Owal/Emcedwa, DJ Decks, Liber, Duże Pe, IGS, Sylwia Przybysz, Grupa Operacyjna oraz 52 Dębiec. W latach 2002-2005 prowadził w wielkopolskim radiu RMI FM audycję Bless Da Mic. Prywatnie wielką pasją rapera jest bieganie.

Koncert MEZO przed startem do III Nocnego Biegu Po Pszczynie - 13.10.2018 r. · fot. Grzegorz Załucki


Nocny Bieg po Pszczynie organizowany był po raz trzeci. Pomysłodawcami są Zdzisław Spyra i Leszek Pławecki. Opłata startowa zostanie w całości przekazana na budowę Domu Ojca Pio - kompleksu, w którym zaprojektowano działalność hospicjum stacjonarnego, hospicjum domowego, przychodnię specjalistyczną - w tym poradnię paliatywną - oraz ośrodek dziennego pobytu dla osób niesamodzielnych i noclegownię.

new, ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.