pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 października 2018
  • wyświetleń: 13220

Policjanci szukają mężczyzny, który płacił kradzioną kartą płatniczą

Policjanci z Pszczyny poszukują mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Z ustaleń kryminalnych wynika, że w momencie, kiedy w formie zbliżeniowej dochodziło do płatności, mężczyzna znajdował się przy kasach. Niestety, użyta wówczas karta pochodziła z przestępstwa.

Do przestępstw dochodziło we wrześniu, m.in. na stacji paliw, w lokalu, sklepie spożywczym i restauracji. Każdorazowo na terenie gminy Pszczyna. - Jakość uzyskanych zdjęć niestety nie jest najlepszej jakości, jest jednak dobrze widoczna sylwetka mężczyzny, jego ubiór i ogólny zarys jego twarzy. Z pewnością więc, każdy, kto miał z nim wcześniej kontakt, jest w stanie go rozpoznać - informuje asp. sztab. Karolina Błaszczyk.

Mężczyzna, który płacił kradzioną kartą płatniczą
Mężczyzna, który płacił kradzioną kartą płatniczą · fot. KPP Pszczyna


Wszystkie osoby, które znają personalia lub miejsce przebywania tego mężczyzny proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantem pszczyńskiej komendy - st. sierż. Piotrem Węgrzynem. Należy wybierać numer telefonu tel. (32) 449-32-80 lub z końcówką 200.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.