pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 października 2018
  • wyświetleń: 11976

[FOTO] Niespokojny poranek na DK-1. Doszło do 3 groźnych zdarzeń

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Łatwego poranka nie mieli kierowcy podróżujący nad ranem drogą krajową numer jeden. W granicach powiatu pszczyńskiego doszło do trzech groźnych zdarzeń drogowych.

Zderzenie busa i ciężarówki na DK-1 w Pszczynie - 3.10.2018 · fot. pless.pl


Zaczęło się kwadrans przed godziną 6:00 w rejonie skrzyżowania z ulicą Męczenników Oświęcimskich. Doszło tam do zderzenia samochodu dostawczego marki Iveco z samochodem ciężarowym marki MAN. Poszkodowany został kierowca pierwszego pojazdu. Tutaj utrudnienia trwały najdłużej, bowiem zakończyły się dopiero około godziny 9:00.

Loading...


Około godziny 7:00 na granicy Kobióra i Tychów, na jezdni w stronę Katowic doszło do dachowania samochodu osobowego marki Fiat. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe, a kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami, które trwały przeszło godzinę.

Kolizja
Rozbity w Kobiórze Fiat 500 - 3.10.2018 · fot. czytelnik


Do kolejnej kraksy doszło chwilę po godzinie 9:00 w Kobiórze na wysokości skrętu do Zameczku Promnnice. Tutaj samochód dostawczy zderzył się z innym pojazdem. Nikomu nic się nie stało. Obyło się bez dużych utrudnień, ponieważ uczestnicy zjechali na parking pobliskiego zajazdu.

sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj