pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 września 2018
  • 29 września 2018
  • wyświetleń: 8218

Z tradycji czerpiemy siłę... - krótki film o atrakcjach Ziemi Pszczyńskiej

Dzieci próbują rozwiązać zagadkę tajemniczego malarza napotkanego w parku. Wskazówki znajdują wśród atrakcji turystycznych Ziemi Pszczyńskiej, m.in. w Zagrodzie Żubrów i Skansenie. Czy młodzi odkrywcy poznają tajemnicę malarza? Zobaczcie film przygotowany przez Agencję Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej.Ten zagadkowy film to materiał promujący szeroką działalność Agencji prowadzącej zarówno Skansen, Zagrodę Żubrów, Koszary Ułańskie, Biuro Informacji Turystycznej, Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Głos Pszczyński. Materiał został przygotowany w nieco niekonwencjonalnym, fabularyzowanym stylu, pokazując tym samym nietuzinkowy i ciekawy sposób realizacji zadań przez ARiPZP.

Premiera filmu odbyła się 21 września podczas wręczenia "Złotych Laurów" - nagród Przewodniczącej Rady Powiatu Pszczyńskiego (Barbary Bandoły) i Starosty Pszczyńskiego (Pawła Sadzy) dla przedsiębiorców powiatu pszczyńskiego. Spółka została uhonorowana Złotym Laurem w kategorii usługi. Nagrodę odebrali prezes zarządu spółki Jacek Patyk i wiceprezes zarządu Jacek Gałuszka.

- To dla nas zaszczyt i honor dzisiaj stać w tym miejscu i być włączonym w grono najlepszych przedsiębiorców Powiatu Pszczyńskiego. Dodatkowo cieszymy się, że nagrodę tę otrzymujemy podczas X, jubileuszowej edycji konkursu i w roku 20-lecia istnienia spółki. Agencja dzisiaj to oczywiście nie tylko Pokazowa Zagroda Żubrów, Skansen, czy też Koszary Ułańskie, ale to przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy ją tworzą. Dziękuję wszystkim pracownikom spółki za zaangażowanie i budowanie dobrego i pozytywnego wizerunku firmy. Z tradycji czerpmy siłę... czego Państwu i sobie życzę - powiedział Jacek Patyk, prezes zarządu Agencji Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej Sp. z o.o.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.