Wiadomości

  • 4 września 2018
  • wyświetleń: 14744

[ZDJĘCIA] Wieczorne kraksy na krajowej jedynce w Pszczynie

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło we wtorek, 4 września kilka minut przed godziną 21:00 na trasie krajowej nr 1 w Pszczynie. Kolizja miała miejsce na skrzyżowaniu z ulicą Męczenników Oświęcimskich.

Zderzenie na skrzyżowaniu DK-1 z Męczenników Oświęcimskich - 4.09.2018 · fot. pless.pl


W zderzeniu Mercedesa i Volvo jedna osoba została ranna. U 61-letniej pasażerki Volvo stwierdzono pęknięcie kości stopy i wstrząśnienie mózgu. Policjanci z pszczyńskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Któryś z kierowców przejechał na czerwonym świetle, ale żaden nie przyznaje się do winy.

Do czasu zakończenia czynności śledczych droga w stronę Bielska-Białej była zablokowana. Policjanci zorganizowali prowizoryczny objazd.

Kolizja na DK-1 w Pszczynie - 4.09.2018
Do kolejnego, na szczęście niegroźnego zdarzenia doszło tuż przed zablokowanym skrzyżowaniem · fot. pless.pl


Około godziny 21:30 doszło do kolnej kolizji na pasie w stronę Bielska-Białej. Tuż przed skrzyżowaniem litewski kierowca ciężarówki, podczas zmiany pasa ruchu nie zauważył samochodu osobowego. Uczestnicy zjechali na pobliski parking, gdzie oczekiwali na przyjazd patrolu.

BM, sid / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Reklama

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.