pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 28 lipca 2018
  • wyświetleń: 9674

[WIDEO] Kolizja i ucieczka sprawcy na krajowej jedynce w Czechowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

O tym jak ważne jest posiadanie kamery samochodowej, wie każdy świadomy kierowca. Czarna skrzynka może zaoszczędzić nam sporych kłopotów w niejasnej sytuacji podczas kolizji. Może również zarejestrować numery rejestracyjne sprawcy zdarzenia, który postanowił uciec. Tak było wczoraj późnym wieczorem na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach.Kierowca samochodu osobowego marki najprawdopodobniej Mercedes, jechał ze zbyt dużą prędkością. Fotoradar ustawiony na nitce w stronę Katowic tuż przed skrzyżowaniem z ulicą Legionów wykonał pomiar i zdjęcie. Kierowca jechał tak szybko, że nie był w stanie wyhamować przed pojazdami oczekującymi na możliwość kontynuacji jazdy. Po uderzeniu w Fiata, który dobił do kolejnego pojazdu, sprawca uciekł w stronę centrum Czechowic-Dziedzic. Wszystko działo się tak szybko, że uczestnicy w ogóle nie zorientowali się co tak właściwie się wydarzyło. Z pomocą przyszedł świadek, który udostępnił swoje nagranie. Jego kamera choć wątpliwej jakości, nagrała całą sytuację i numery rejestracyjne sprawcy.

Na miejsce został wezwany patrol policji. W toku czynności funkcjonariusze ujawnili tablicę rejestracyjną wbitą w tylny pas Fiata Seicento. Trwają dalsze czynności w sprawie, ale w tej sytuacji dotarcie do sprawcy i udowodnienie mu win, będzie o wiele prostsze.

Oglądam Polskie Drogi i bez kamery nie ruszam nawet po bułki do sklepu - skwitował całą sytuację świadek kolizji.

sid / pless.pl, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj