pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 października 2005
  • wyświetleń: 2529

Prowadzą Mazury - półmetek konkursu fotograficzneg

Prowadzą Mazury - półmetek konkursu fotograficzneg
Mazury, fot. Małgorzata Ziewiecka


Jesteśmy już na półmetku I edycji konkursu fotograficznego na najlepsze zdjęcie z wakacji. Prowadzi Małgorzata Ziewiecka, autorka zdjęcia „Mazury”. Zdjęcie jak na razie zdobyło 65 Waszych głosów. Na drugiej pozycji plasuje się fotografia „Kormoran” autorstwa Aleksandry Gotwald. Miejsce trzecie zajmują dwa zdjęcia, jednym z nich jest „Kreta” Marka Witoszek, a drugim „Bałtyk” Kasi Tomeckiej. Zdjęcia zgromadziły po 37 głosów (wyniki z dnia 5 października, godz. 12). Kto wygra? Okaże się w niedzielę 9 października. A już dzień później w poniedziałek kolejna edycja konkursu.

Ze względu na ogromną ilość zdjęć które do nas napływają na konkurs pozwoliliśmy sobie zmienić nieco regulamin. Mianowicie można teraz wysłać tylko jedne zdjęce, a nie jak do tej pory trzy. Ponadto do finału z każdej edycji przejdą trzy najlepsze zdjęcia Waszym zdaniem (tak jak dotychczas) oraz dwa dodatkowe wybrane przez fotolaboratorium MG Foto. Zatem w finale będziemy mieli nie jak podawaliśmy wcześniej 12 zdjęć a w sumie 20.

A.O. / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.